HÍREK

2023. évi diplomamunka/szakdolgozat pályázat

2023. május 31., 08:45
A Bányagépészet a Műszaki Fejlődésért Alapítvány meghirdeti a 2023. évi diplomamunka/szakdolgozat pályázatát
A Bányagépészet a Műszaki Fejlődésért Alapítvány pályázatot hirdet tanulmányaik utolsó félévében járó mérnökhallgatók, illetve záróvizsgájukat már sikeresen letett mérnökök számára, akik diplomájukat a Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Karán készülnek megszerezni, illetve már megszerezték.

A pályázatra benyújtott diplomamunka, szakdolgozat – amennyiben megfelel a pályázatban előírtaknak – megfelelő elbírálás után díjat nyerhet, amelyben az 55. BÁNYAGÉPÉSZETI ÉS BÁNYAVILLAMOSSÁGI KONFERENCIA (Balatongyörök, 2023. szeptember 28-29.) keretén belül részesül, ahová a díjazottak meghívást kapnak.

A pályázati anyag beérkezési határideje 2023. augusztus 1.

További információ: zoltan.virag@uni-miskolc.hu